Piabet Giriş İçin SMS İle Bilgilendirme Yapılıyor mu

Piabet Giriş İçin SMS İle Bilgilendirme Yapılıyor mu

Piabet sitesinin üyeler ile buluşma konusunda kullandığı müşteri hizmetleri seçeneklerinin bir parçasını da bilindiği üzere, kısa mesaj uygulaması yani SMS uygulaması meydana getirmektedir. Piabet giriş problemi Türkiye’de görüldüğü andan itibaren, bu sistemin aktif olarak kullanıldığını ve yeni giriş adresi duyurularının yapıldığı görülecektir. Dolayısı ile piabet giriş için SMS ile bilgilendirme yapılıyor mu? Sorusunun karşılığında, aktif olarak çalışan bir sistem bulunduğu bilinmelidir.

Piabet Giriş İçin SMS Bilgilendirmesi Nasıl Yapılır?

Piabet giriş işlemini yapabilmeniz için, ihtiyaç duyduğunuz yeni giriş adresi sizlere kısa mesaj uygulaması ile gönderilecektir. Ancak bununda belirli şartları bulunmaktadır. Şart nedir? SMS iptal işlemini gerçekleştirmemiş olmanızdır. Eğer üye olduğunuz andan itibaren başlayan kısa mesajlardan rahatsız olmuş iseniz, müşteri hizmetleri ile görüşüp, SMS sistemin dışına çıkmış iseniz, iptal işlemini yapmış iseniz, elbette duyuruların yapılması kesilecektir. Yeni giriş adresi de sizleri bildirilmeyecektir. Bu sistemden yararlanabilmeniz için, iptal işlemini yapmamış olmanız gerekmek ile birlikte, yeniden sisteme katılım sağlayabilmeniz, hızlı bir şekilde yeni giriş adresine ulaşabilmeniz için, müşteri hizmetleri ile piabet canlı destek hattı ile görüşmeniz gerekecektir.

Piabet Giriş İçin SMS Gelmedi

Sistemin çalışma prensibinde, anında üyelere duyuru yapılması şeklinde bir uygulama bulunmaktadır. Eğer sistem dışına çıkmamış olmanıza rağmen, yeni giriş adresinin tarafınıza SMS ile bildirilmediği görüyor iseniz, büyük ihtimalle teknik bir problem ortaya çıkmıştır. Yapacağınız işlem müşteri hizmetlerine ulaşmak, sayfa kapalı ise, elektronik posta göndermek, durumu anlatmak ve yeniden bilgi akış sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak olacaktır.

Piabet Giriş İçin SMS Bildirim Ücreti

Piabet giriş için SMS ile bilgilendirme yapılıyor mu? Yazının ilk bölümünde anlatıldığı gibi, bu yönde bir uygulama bütün üyeleri kapsayacak şekilde geçerli bulunmaktadır. Ancak bu uygulama için gündeme getirilen giriş adresi SMS ile bildirildiğinde ücret alınıyor mu? Sorusunun elbette bir karşılığı yoktur. SMS sisteminde üyelerden ücret talep edilmesi, SMS ile bildirim sisteminde üye hesaplarından para tahsil edilmesi, kesinti yapılması gibi bir uygulama kesinlikle yoktur. Farklı kaynaklardan elde ettiğiniz yanlış, hatalı, eksik bilgiler gerçekleri yansıtmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*