Piabet Ödeme Yapıyor mu

Piabet Ödeme Yapıyor mu

Finansal işlemler konusunda, özellik ile para çekme işlemleri konusunda, piabet sitesini tercih eden şahısların herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmadığı görülebilmektedir. Piabet ödeme yapıyor mu? İfadesinde, ödeme kuralları, ödeme seçenekleri, ödeme limitleri ve ideal işlem süreleri bulunmaktadır.

Piabet Hangi Yöntemler İle Ödeme Yapıyor?

Piabet sitesi sanal cüzdanlar ve kişisel banka hesapları ile ödeme yapan bir yabancı bahis sitesidir. Sanal cüzdan seçeneklerinin arasında, neteller yöntemi ve ecopayz yöntemi ile TL nakit yönteminin bulunduğu görülecektir. Banka hesapları ile ödemeler anlayışının içerisinde ise, banka havalesi ile para çekme işlemi ve EFT ile para çekme işlemi bulunmaktadır. Bankacılık işlemlerinin tercih edilmesi durumunda, yalnızca üye adına ait hesapların kullanılması şeklinde temel prensip ile karşılaşacaktır.

Piabet Ödeme Miktarları

Piabet giriş işlemini gerçekleştirmiş bir şahıs para çekme talimatı verecek ise, en düşük para çekme miktarına ve en yüksek para çekme miktarına uygun davranmak zorundadır. Bütün yöntemler için yani yukarıda bahsedilmiş 4 farklı yöntem için belirlenmiş en düşük para çekme miktarının, 100 Türk Lirası olduğu görülecektir. Yine yukarıda belirtilmiş 4 farklı yöntem için belirlenmiş en yüksek para çekme miktarının 20.000 Türk Lirası olduğu görülmektedir.

Gün içerisinde kullanılan limitler bunlar olmak ile birlikte, bir sefer olacak şekilde ve 20.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde para çekme talimatı verebilir ve gerçeğe dönüştüğünü görebilirsiniz. Ödemelerde kullanıcıların dikkat etmesi gereken konu, bu limitler ile birlikte en az 1 defa para yatırmaları, parayı kullanıp kazanç elde etmeleri ve kendi adına, kendi soyadına ait hesaplara para çekme talimatı vermelidir.

Piabet Para Çekme Seçenekleri Süreleri

Piabet ödeme yapıyor mu? Sorusunu süre açısından gündeme getirdiğinizde ise, şaşırtıcı sonuçlar ile karşılaşacaksınız. Piabet para çekme seçenekleri süresi banka havalesi veya EFT yöntemini kullanan şahısların karşısına 10 dakika gibi oldukça kısa bir işlem süresi çıkarmaktadır. Sanal cüzdanların tercih edilmesi durumunda, TL nakit ya da ecopayz veya neteller gibi yöntemlerin herhangi bir tanesinin tercih edilmesi durumunda ise, 0 dakika ile 5 dakika aralığında ödemelerin gerçekleştiği görülecektir.

1 geri izleme / bildirim

  1. Piabet Para Çekme İşlemleri - Piabet Ödeme İşlemleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*