Piabet Para Çekme Seçenekleri

Piabet Para Çekme Seçenekleri

Piabet sitesini kullandığınızda, yani üye olduğunuzda, hesap açıp para yatırdığınızda ve yatırdığınız parayı kullandığınızda, sorun yaşamadan kazandığınız paraları geri alabilirsiniz. Piabet para çekme seçenekleri süreleri, güvenlik tedbirleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir.

Piabet Para Çekme Seçenekleri Nasıl Kullanılır?

Piabet sitesinde para çekme işlemi, site ana sayfası üzerinden gerçekleşecektir. Para çekim talimatının verilmesi şeklinde bir anlayış geçerlidir. Önce piabet giriş işlemi yapılır, piabet sitesi açılır, adres açıldığında üye giriş işlemi gerçekleştirilir. Hesabım bölümüne giriş butonu üzerinden erişim sağlanır ve buradan para çekme bölümü bulunur. Açılan sayfada ödeme seçenekleri sıralanmış olacaktır. Kullanabileceğiniz 4 farklı seçeneğin yer aldığını göreceksiniz.

Kendi tercihinize ya da çalıştığınız sisteme göre, herhangi bir tanesini tercih edersiniz. Para çekme talep formu üzerinde talep edilen hesap numarası, para miktarı gibi bölümleri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra, gönder butonuna basmanız para çekim talimatının oluşturulması, site yönetimine gönderilmesi anlamına gelecektir. Bu aşamadan itibaren inceleme süreci başlayacak ve ortalama 15 dakika içerisinde para hesabınıza, finans ekibi tarafından gönderilmiş olacaktır.

Piabet Para Çekme Yöntemleri

Piabet sitesinde yukarıda bahsedilen işlemler kapsamında kullanabileceğiniz 4 farklı yöntemin yer aldığı görülmektedir.

  • Banka havalesi ya da EFT seçeneği,
  • TL nakit
  • neteller
  • ecopayz

seçeneği piabet sitesinin para çekme işlemleri konusunda tercih ettiği sistemleri meydana getirmektedir.

Piabet Para Çekme Süreleri

Piabet para çekme seçenekleri olarak bahsedilen yukarıdaki sistemlerin kullanılmasında oldukça iddialı süreç anlayışının geçerli olduğu tespit edilmiştir. Piabet para çekme süreleri Havale ya da EFT yönteminde maksimum 15 dakika içerisinde vermiş olduğunuz para çekme talimatı gerçekleşecek ve şahsi hesabınızda para görülecektir. Sanal cüzdan anlayışında ise, sürenin maksimum 5 dakika olduğu dikkat çekmektedir.

Eğer TL nakit yöntemi ya da neteller yöntemi veya ecopayz yöntemi ile para çekme işlemi yapmaya çalışıyor iseniz, bu durumda maksimum 5 dakika içerisinde para çekme talep formu üzerinden vermiş olduğunuz talimatın gerçeğe dönüştüğünü, komisyonsuz bir şekilde kazançlarınızın sizlere geri ödendiğini görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*