Piabet Sitesi Belge İstiyor mu

Piabet Sitesi Belge İstiyor mu

Piabet sitesine üye olmak isteyenler ya da site hakkında araştırma yapanlar tarafından oldukça sık bir şekilde, Piabet sitesi belge istiyor mu? Sorusunun gündeme getirildiği görülmektedir. Genel bir değerlendirme yapılır ise, site, üyelerinden belge talebinde bulunmamaktadır. Üyelik formunu açtığınız takdirde, basit 1-2 soruyu cevaplamanız yani ilgili boş alanları doldurmanız ve genel kural ve şartları kabul ederek, 18 yaş üstünde bulunduğunuzu onaylamanızdan sonra, sizde kolay ve hızlı bir şekilde üye olduğunuzu görebilirsiniz. Üye olduğunuz andan itibaren yani kendi isminize tanımlamış olduğunuz bir hesap açtığınız andan itibaren, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek, istediğiniz bölümden hesabınızda para olduğu sürece yararlanabilirsiniz. Normal akış olarak ifade edilen bu uygulama esnasında, site yönetiminin sizlerden herhangi bir belge talep etmediğini rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ancak, genel şartlar ve kuralları üye olma esnasında dikkatli bir şekilde okumuş iseniz, site yönetiminin bazı durumlarda belge talep hakkını saklı tuttuğunu da görmüşsünüzdür.

Piabet Bahis Sitesi Hangi Durumlarda Belge Talep Eder?

Piabet sitesi tarafından hazırlanmış olan genel kural ve şartlar başlıklı açıklamalar incelendiğinde, 1-2 konu hakkında bilgi talep edilebileceği ifadesinin kullanıldığı görülmüştür. Buna göre ilk husus, yasal yaş sınırı üzerinde bulunan üyelerin bu durumu ispatlama zorunluluğundan ortaya çıkmaktadır. Siteye üye olan herhangi birisi, site gerekli gördüğü takdirde, 18 yaşın üzerinde olduğunu yönetime ispatlamak zorundadır. Bu ispat işlemi de belgeler aracılığı ile yapılacaktır. İkinci husus ise, piabet finansal işlemler olarak karşımıza çıkmıştır. Para yatırma işlemlerinde kendi isminize tanımlı olmayan bir hesabı ya da kartı kullanır iseniz veya para çekme talebi verdiğinizde yine kendi isminize tanımlı olmayan bir hesap numarasını ya da kart numarasını verir iseniz, site yönetimi güvenlik gerekçesine istinaden, yine sizlerden belge talep edebilecektir. Her iki durumda temel mantık olarak üye güvenliğinin sağlanması açısından uygulamaya sokulmuş ilkelerdir.

Piabet Belge Talepleri Nasıl Gönderilir?

Üyelerin güvenli işlem yapması maksadı ile alınan tedbirler içerisinde bulunan belge talepleri, aynı zamanda, Piabet belge istiyor mu? Sorusunun da cevapları arasında bulunmaktadır. Site içeriğindeki işlemler, kendi ismine tanımlı hesaplar ve normal kurallar dahilinde yürütüldüğü sürece, hiçbir şekilde belge talebi ile karşılaşılmamaktadır. Ancak yasal yaş sınırı ya da finansal işlemler de karşılaşılan problemler neticesinde, site yönetiminin belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Yönetim, belge talep işlemlerini elektronik posta aracılığı ile üyelerine iletmekte olup, talep edilen belgelerin site yönetimine gönderilme işlemleri de, yine elektronik posta aracılığı ile olmaktadır. Eğer şüpheli bir durum olduğu dikkat çeker ise yani gönderilen görsel belgelerde oynama ya da benzeri bir durum olduğundan şüphe duyulur ise, site yönetimi bahse konu belgeleri yani talep ettiği belgeleri, normal posta aracılığı ile orijinalleri olacak şekilde de talep edebilmektedir.

Piabet Belge Talepleri Karşılanmaz ise Ne Olur?

Piabet belge istiyor mu? Sorusunun karşılığında bulunan belge talep hakkı saklı tutulmaktadır, ifadesine istinaden, yönetim, üyelerden belge talep eder ise, bu belgelerin site yönetimine gönderilme zorunluluğu bulunmaktadır. Eğer böyle bir talebi karşılamaz iseniz ve sitenin sizden istediği bu belgeleri yönetime göndermez iseniz, genel kural ve şartlar içerisinde belirtilen yaptırım maddeleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu maddelere göre, öncelikli olarak, site yönetimi gönderilmeyen belgeler nedeni ile üyelikleri dondurma ya da iptal işlemlerini yapabilmektedir. Bunun haricinde, var ise, haksız elde edildiği düşünülen ya da ispatlanan kazançlara el konulmakta ve üyelere ödeme yapılmamaktadır. Ayrıca, kendi ismine tanımlı olmayan hesaplardan ya da kartlardan para gönderen üyeler tespit edildiğinde, bu kartların veya banka hesaplarının üye ile alakasının yani ilgisinin olmadığının ispatlanması durumunda, paralar hesaplarına geri gönderilmektedir. Bu uygulamalar tamamen piabet üye ol güvenliği ve güvenli işlem ilkeleri esaslarında yerine getirilmekte olup, mantıklı düşünüldüğü takdirde, istenilen belgelerin gönderilme zorunluluğunun gerekçesi de anlaşılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*