Piabet Sitesi Güvenilir Mi

Piabet Sitesi Güvenilir Mi

Peki Piabet sitesi güvenilir mi? Bu sorunun cevabı için site içerisinde yer alan şirket bilgilerinin incelenmesi gerekiyor. Bu şirket bilgilerine göre bu site lisanslı bir şekilde hizmet veriyor. Sitenin lisansı hem Curacao hem de Malta tarafından sağlanmakta. Bu durum güvenilirlik derecesinin oldukça yüksek seviyelere çıkmasında tabi ki de büyük bir etken. Bunun yanında bir de Curacao ismine ait lisans numarasının yer aldığını görüyoruz. Bu lisans numarası olarak belirtilmiş. Banka havalesi, cashıxır, Astropay, gscash, paykasa ve kredi kartı yöntemlerinin her birine ait orijinal logosunun da sitede mevcut olduğu görülüyor. Bu durumlardan dolayı siteyi güvenilir olarak inceleyebiliyoruz.

Piabet Şikayet

Peki site içerisinde Piabet şikayet ve dilek gibi durumların iletilebileceği merkezler var mı? Bu kapsamdaki durumların iletilebilmesi için öncelikli olarak müşteri hizmetleri kapsamında bir canlı destek hattının bulunup bulunmadığını incelemek gerekir. Bu canlı destek hattı sitede mevcut ve 7/24 müşterilerine hizmet sunuyor. Sunulan hizmet sayesinde herhangi bir problem durumunda ve esnasında direk yardımlar da alınabiliyor. Bu canlı destek servisinin başka amaçlar doğrultusunda kullanabilmesi de mümkün. Örneğin site içerisinde yer alan ödeme yöntemlerinin kullanım ve limit bilgilerinin de buradan verildiği görülmekte. Üyelik işlemlerinin ardından da herkese bu sitenin servisinin açıldığını görmekteyiz.

Piabet Yeni Giriş Adresi

Şirket bilgileri bir sitenin girişleri açısından aslında büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle bu sitenin şirket durumunu incelediğimizde direk şirketine kayıtlı olduğunu görüyoruz. Bu şirket bünyesinde çalışmalarının bulunmasının Türkiye’de ki hizmet durumu merak ediliyor. Yani herhangi bir şekilde BTK engelinin bulunup bulunmadığı asıl merak edilen konu. Çünkü bilindiği üzere Türkiye içerisindeki bu servis nedeni ile bu tür bahis sitelerinin girişleri çoğu zaman gerçekleşemiyor. Ancak bu sitede herhangi bir şekilde BTK engeline şu an için rastlanmıyor ve bu nedenle Piabet yeni giriş adresi Piabet olarak devam ediyor diyebiliyoruz. VPN programlarına ya da DNS ayarlarına da site girişlerinin sağlanabilmesi için gerek duyulmamakta.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*