Piabet680

Piabet680 - Nasıl Giriş Yaparım - Giriş İşlemleri Nelerdir

Kişilere sunulan hizmetler genel olarak değerlendirmeye alındığında görmekteyiz ki bu hizmetler 2014 tarihinden bu yana verilmeye devam ediyor. Sitede yer alan bu hizmetlerde bir lisans durumu ile de karşılaşılabilmesi mümkün olup bu lisansın Curacao hükümeti tarafından 8048/JAZ şeklinde de yer aldığını görebiliyoruz. Bu sitede aynı zamanda kişilere Netent, Evolution Gaming, Poker Klas ve Xprogaming gibi alt yapı markalarının ürünleri verilmekte. Aynı zamanda Piabet680 bonusları ile de kişiler ödüllendiriliyor. Kişilerin bu şekilde yer alan bonuslar sayesinde kayıp ve kazanç durumlarını kendileri açısından olumlu yönde toparladıklarını söyleyebiliyoruz.

Piabet680 İlk Üyelik Bonusu

Sitenin içerisinde ilk yer alan bonus Piabet680 ilk üyelik bonusudur. Bu bonus için banka havalesi ya da Cepbank yöntemleri ile para yatırılması gerekiyor. Cepbank ile minimum 50 TL havale ile de 100 TL şeklinde yatırım limitleri belirlenmiş. %25 oranında sunulan bu bonustan 500 TL ye kadar yarar sağlanabilmesi de mümkün aynı zamanda.

Piabet Banka Havalesi Bonusu

Yatırımlara özel bonuslar site içerisinde verilmeye devam ediyor. Baktığımızda spor bahisleri için yer alan yatırım bonuslarından bir tanesi de Piabet680 banka havalesi bonusudur. Bu bonus için banka havalesi yöntemi ile minimum olarak 500 TL yatırım yapılması gerekiyor. Minimum 2 orandan da kuponların 10 katı çevrime gidilmesi ile bonus çekilebiliyor. Günlük maksimum bu bonustan maksimum 300 TL ye kadar yarar sağlanabilmesi mümkün şeklinde yorum da yapabiliyoruz. Talepler direk olarak canlı destek hattından gerçekleşmekte bu site içerisinde.

Piabet Cepbank Bonusu

Sitenin verilen bonus seçeneklerinden bir tanesi de cepbank bonusu. Piabet679 cepbank bonusu bu yöntem ile yapılacak olan yatırım işlemleri için veriliyor ve minimum yatırım miktarı 50 TL olarak belirlenmiş. Sitede bu sunulan bonustan da 300 TL ye kadar kişiler yarar sağlayabilmekte. Bonus yatırımların gerçekleştirilmesinin ardından 24 saat içerisinde talep edilmek zorunda. Bonusun talep işlemlerinin de zaten direk olarak canlı destek hattından gerçekleşebileceğini görmekteyiz. Sitede bilgiler bu şekilde yer alıyor bonuslar kapsamında. Daha detaylı bilgilere de zaten yine canlı destek hattından erişimler sağlanabiliyor.

1 geri izleme / bildirim

  1. Piabet681 - Giriş Sorunu Nedir - Giriş Sorunu Nasıl Aşılır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*